Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2016/2017

Program uroczystości:
1400 – Msza św. celebrowana przez ks. inf. prof. dr hab. Wojciecha Góralskiego (na terenie szkoły)
1500 – część oficjalna:
- prezentacja wydanej książki - wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości
1540- Ocalić od zapomnienia- program artystyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Bohaterów 1 grudnia 1939 r. w Emilianowie

1640- Występ muzyczny uczniów i absolwentów naszej szkoły
- zespól taneczny ze szkoły tańca Joanny Teśli - choreografa z teatru BUFFO