Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2016/2017

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot/funkcja Stopień awansu zawodowego Wychowawstwo
1. Kozłowska Marzenna język polski, dyrektor szkoły n-l dyplomowany
2. Mikałołajczyk Bożena edukacja przedszkolna, geografia n-l dyplomowany kl. "0"
3. Romanowska Bożena edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie, zajęcia świetlicowe n-l mianowany kl. III
4.  Adamaszek Anna edukacja wczesnoszkolna n-l dyplomowany kl. I
5. Dryńkowska Anna edukacja wczesnoszkolna n-l dyplomowany kl. II
6. Matuszewska Renata religia, zajęcia korekcyjne n-l dyplomowany
7. Karwacka Hanna język polski, historia, WOS n-l dyplomowany
8. Ostrowska Anna matematyka, chemia n-l dyplomowany
9. Krawczyk Adam informatyka, pedagog szkolny, zajęcia świetlicowe n-l dyplomowany
10. Krzewicka Ewa przyroda, biologia, wych. fiz., edukacja dla bezpieczeństwa n-l dyplomowany
11. Matysek Grzegorz matematyka, fizyka, informatyka n-l dyplomowany
12. Marcinkowska Aneta język angielski n-l mianowany
13. Markus Iwona wych. fiz. n-l stażysta
14. Woźniak Przemysław wych. fiz
15. Sochacki Krzysztof muzyka, zajęcia artystyczne, zajęcia świetlicowe n-l mianowany
16. Makowska-Krawczyk Dagmara język niemiecki, zajęcia świetlicowe n-l kontraktowy
17. Kozłowska Anna zajęcia indywidualne, logopeda, rewaluacja n-l kontraktowy
18 Szymczak Jolanta historia, zajęcia techniczne, plastyka n-l dyplomowany