Home
Wolność kocham i rozumiem wolności oddać nie umiem
Szkoła jest obiektem monitorowanym
Zespół szkoły na debacie profilaktycznej
Dzień Babci i Dziadka
Święto Szkoły - Wola Łącka
Dzień Dobrych Uczynków
Dzień Dobrych Uczynków
Święto Szkoły - Wola Łacka
Święto Szkoły - akademia
Akademia z okazji 11-listopada
Ślubowanie pierwszaków
Samolotowa wycieczka do Trójmiasta
Wycieczka nad morze

Aktualności

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

 

pn01    Nasza szkoła po raz drugi postanowiła pomóc hospicjum prowadzonemu przez Caritas w Płocku. Tym razem za namową katechetki Pani Renaty Matuszewskiej, przyłączyliśmy się do akcji "Pola Nadziei". Jest to międzynarodowa akcja niesienia pomocy podopiecznym hospicjów, realizowana wyłącznie przez hospicja, w tym prowadzone przez Caritas Diecezji Płockiej. W roku 2003 "Pola Nadziei" stały się programem ogólnopolskim. Zgodnie z tą ideą „Pola Nadziei” przebiegają dwuetapowo. Pierwszy etap to kampania jesienna , podczas której powstają żonkilowe pola. Dnia 19.10.2016r. na wyznaczonym miejscu przed szkołą posadzone zostały sadzonki żonkili przez przedstawicieli dzieci, rodziców oraz zaproszonych gości. Rozstrzygnięty został również konkurs na najładniejszy strój żonkilowy. Na wiosnę czeka nas drugi etap podczas której kwitną już żonkilowe pola nadziei. Głównym celem wiosennej akcji jest pozyskiwanie funduszy na potrzeby pacjentów hospicjów oraz propagowanie idei wolontariatu w społeczeństwie. Czekamy więc jak przed naszą szkołą zakwitną kwiaty symbolizujące naszą solidarność z chorymi.